KONTAKTY

OBJEDNÁVKU MÔŽETE UROBIŤ AJ TELEFONICKY
tel: +421 915 058 588
eshop@peknamama.sk

 

 


13. 03. 2018

Svet tehotenských spoločenských šiat

tehotenske_elegantne_saty

 

Plánujete svadbu prípadne idete na hostinu? Alebo možno Vás čaká romantický večer? Móda pre tehotné sa posúva a napreduje každou sezónou a vytvára spoločenské šaty pre tehotné dámy, ktoré zaujmú nie len Vás, ale aj Vaše okolie.

Krásna a očarujúca dáma vyžarujúca sviežosť a prvotriedny štýl. Iba dobre prispôsobené šaty môžu vytvoriť takýto dojem. Predstavujeme Vám tehotenské spoločenské šaty na svadby a oficiálne príležitosti, vďaka ktorým si budúca mamička zvýši svoju prestíž a stane sa ozdobou každej oslavy. Skromnosť ide v ruka v ruke, takže si ukážeme, že sa nemusíte orientovať len na obrovské nafúknuté saténové garderóby.

 

Dnešné tehuľky majú niekoľko možností, ako sa v spoločnosti prezentovať. Môžu si zvoliť skromnejší kúsok, ktorý zdôrazní ženské krivky a bruško. Vedúcimi farbami (okrem bielej, ktorú nosia prevažne len nevesty, ak ide o svadobnú hostinu) sú krémová, ecru, jemná pudrovo ružová farba alebo broskyňová.

Ak ste sama tehotnou nevestou, tak Vám odporúčame vyskúšať si niekoľko modelov pred tým, ako urobíte konečné rozhodnutie. Výber prispôsobte typu svojej postavy tak, aby Vás zbytočne nerozširovali.

Predstavujeme Vám jednoduché spoločenské šaty pre tehotné dámy, ktoré sú ozdobené  malým dekoračným prvkom ako jemné perly alebo moderné šperky s kvetinovým motívom, čiže netreba veľa a dáte svojho muža do kolien! Jednoduchosť a elegancia sa prejavia aj skromným, ale zato ženským strihom. Ak hľadáte šaty s nádychom pikantnosti, tak nič nevhodné na našej stránke nenájdete, pretože naše modely sú trochu sofistikovanejšie. Jemná a nevinná čipka určite zdôraznia povahu šiat.


plesove_saty_pre_tehotne

 

 

Čaká Vás romantická večera? Zvoľte klasickú čiernu farbu, zapojte trochu fantázie a stanete sa dámou večera. Tehotenské šaty by pri tejto výnimočnej chvíli mali prebudiť zmysly. Tehotná žena je očarujúca a plná sexepílu a správne zvolený model bude len zdôrazňovať Vaše krásne krivky a rastúce bruško.

Rovnako ako pri bielych šatách, tak aj pri čiernych platí, že jednoduchý model s vhodne zvolenými doplnkami Vás posunie na vyšší level atraktivity. Vhodnou alternatívou ku čiernej farbe je aj tmavomodrá varianta, ktorá jemne rozjasní Vašu pleť.


cierne_saty

 

Farebné tehotenské spoločenské šaty v romantickom štýle sú ideálnou inšpiráciou pre dámy, ktoré sú pozvané na svadobné hostiny alebo iné spoločenské akcie, kde sa vyžaduje určitý dress code. Jemné dievčenské, šaty v štýle veľkolepého Ríma alebo možno romantická a ženská, ako lúka plná kvetov za slnečného dňa. Hľadáte takéto modely? Prezriete si našu ponuku tehotenských šiat a vyberte si sama.


tehu_oblecenie