KONTAKTY

OBJEDNÁVKU MÔŽETE UROBIŤ AJ TELEFONICKY
tel: +421 915 058 588
eshop@peknamama.sk

 

 


05. 02. 2018

Tehotenské oblečenie - Čo nosiť a čomu sa vyhnúť

Tehotenské oblečenie - Čo nosiť a čomu sa vyhnúť

 

Čo si môžete obliecť

 

  • aj v tehotenstve by Vás malo oblečenie vystihovať. To že Vám rastie bruško neznamená že zahodíte za hlavu svoj vlastný štýl. Ideálne je mať niekoľko kúskov oblečenia ktoré Vám padnú a môžete ich vrstviť a kombinovať.

  • aj s bruškom môžete byť sexi. Nemusíte kvôli tomu nosiť 12 centimetrové opätky. Zvoľte obuv na nižšom podpätku ktorá však na nohe vyzerá dobre a je pohodlná. Otvorte skriňu a vytrieďte veci ktoré sú Vám momentálne malé, po pôrode ich ešte určite využijete.

  • Nemusíte vytriediť všetky veci. Kúsky ktoré ste nosili pred tehotenstvom a budú Vám sedieť aj teraz kľudne využijete. Môžu to byť napríklad rôzne blúzky, voľnejšie svetre či saká. Nemusíte teda investovať do úplne nového šatníka.

 

Čo radšej vynechajte?

 

  • vyhýbajte sa oblečeniu vo veľkosti XXL. Tieto kúsky nie sú určené pre tehotné ženy. Je rozdiel medzi zakrytím tehotenského bruška a zakrytím celej postavy. Nechajte vyniknúť to čo je na Vás krásne.

  • pohodlie je v tehotenstve veľmi dôležité, no aj napriek tomu nezameriavajte sa na jeden kus oblečenia ako napríklad veľmi obľúbené legíny. Vyskúšajte rôzne sukne, šaty, či nohavice a uvidíte že sa hneď budete cítiť lepšie.

  • vraví sa že čierna farba zoštíhľuje, ale v tehotenstve predsa nejde o to aby ste boli štíhla. Preto siahnite skôr po veselších farbách kľudne aj v kombinácii s čiernou.