slide-1

KONTAKTY

OBJEDNÁVKU MÔŽETE UROBIŤ AJ TELEFONICKY
tel: +421 915 058 588
eshop@peknamama.sk

 

 


Blog

Svet tehotenských spoločenských šiat

13. 03. 2018

Plánujete svadbu prípadne idete na hostinu? Alebo možno Vás čaká romantický večer? Móda pre tehotné sa posúva a napreduje každou sezónou a vytvára spoločenské šaty pre tehotné dámy, ktoré zaujmú nie len Vás, ale aj Vaše okolie.

celý článok

5 kúskov, na ktorých vystavíte svoj tehotenský šatník

06. 03. 2018

Aj keď nakupovanie tehotenského oblečenia je bezpochyby potešením, tak treba rátať s tým, že väčšina oblečenia bude slúžiť len niekoľko, maximálne 5 mesiacov. Zoznámte sa s 5 kúskami oblečenia, ktoré môžeme zaradiť do kategórie “must have” a pomôžu Vám vytvoriť svoj tehotenský šatník.

celý článok

Oblečenie pre dojčiace mamičky

27. 02. 2018

Aj keď najťažšiu časť tehotenstva, teda pôrod, máte už za sebou prichádzajú nové problémy. Šatník ste si prispôsobili na to že Vám narástlo bruško, teraz je však potrebné ho pripraviť tak, aby ste si uľahčili nasledujúce obdobie.

celý článok

Ako sa obliecť do práce v tehotenstve?

20. 02. 2018

Začiatok tehotenstva neprináša príliš veľké zmeny, čo sa týka Vášho šatníka. V prvých troch mesiacoch určite využijete všetky veci ktoré máte v skrini. Až neskôr začne vystupovať do popredia tehotenské bruško, ktoré sa mnoho žien v prvých mesiacoch snaží schovať. A to hlavne v práci. Ako sa obliecť

celý článok

Ako si vybrať tehotenské šaty

13. 02. 2018

Už ste začali vymieňať šatník za kúsky ktoré budú vhodné na nosenie počas tehotenstva? Nie je to krátka doba a preto Vás určite postretnú príležitosti kedy nebudete vedieť čo na seba. Ako si vybrať správne šaty na rôzne príležitosti Vám ukážeme v tomto článku.

celý článok

Tehotenské oblečenie - Čo nosiť a čomu sa vyhnúť

05. 02. 2018

Tehotenstvo je krásne obdobie. Ak sa však chcete aj naďalej obliekať štýlovo a sexy je potrebné dodržiavať určité pravidlá. Niektoré ženy rast bruška prekvapí do takej miery, že v posledných mesiacoch by najradšej nevytiahli z domu ani pätu.

celý článok

Tehotenská móda - Zmena šatníka v tehotenstve

02. 02. 2018

Ženské telo je počas tehotenstva vystavené rôznym zmenám. Nejedná sa len o hormonálne zmeny či nevídané chute, ale dochádza aj k mnohým telesným zmenám. Samozrejme, začína rásť bruško, čo do veľkej miery ovplyvňuje šatník každej ženy.

celý článok