KONTAKTY

OBJEDNÁVKU MÔŽETE UROBIŤ AJ TELEFONICKY
tel: +421 915 058 588
eshop@peknamama.sk

 

 


02. 02. 2018

Tehotenská móda - Zmena šatníka v tehotenstve

Tehotenská móda

 

Už počas tehotenstva sa neobliekate sama, ale obliekate aj svoje bábätko. Preto je veľmi dôležité pohodlie, ale aj ochrana pred vonkajšími vplyvmi počasia. Mali by ste sa vyhýbať príliš obtiahnutým veciam a umelým materiálom. To však neznamená, že vo Vašom šatníku sa musia nachádzať samé veľké a voľné veci. Tehotenské oblečenie nemusí byť nevkusné.

 

Tehotné ženy sa už dávno nesnažia skryť pred svetom svoje tehotenské bruško, práve naopak, nosia ho s hrdosťou. Preto si kľudne môžete zvoliť mierne obtiahnuté šaty, ktoré jemne naznačia obliny Vášho bruška a k nim pridať voľný kardigán, dlhší sveter alebo kabát. Netreba zabúdať na elastickú spodnú bielizeň, ktorá sa skvele prispôsobí Vašim rastúcim proporciám.

 

Ženy s tehotenským bruškom sa zvyknú obliekať do neutrálnych, nevýrazných farieb, aby nepriťahovali pozornosť na svoje pribúdajúce kilá. To je však chyba. Tehotenstvo Vám dodá na kráse a čare osobnosti, ktoré treba nechať vyniknúť. Trendy sú v tomto období farby ako červená, oranžová alebo čokoládová.